Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Napsali nám

Poděkování

Projekt, ve kterém jsem mohl být, byl pro mě velice naučnou věcí, která se jen tak nenaskytne. Poznal jsem mnoho nových a skvělých lidí. Díky tomu jsem se podíval i do zahraničí, kam bych se jinak nepodíval. Chci poděkovat PRVNÍ CHODSKÉ a všem okolo. Ještě jednou děkuju.

  Lukáš, DD Planá

 

Poděkování

Porojekt Schody do života mi dal spoustu znalostí v mém oboru, pomohl mi víc se seznámit s oborem, kterým jsem se učil. Projekt je velkým potěšením pro ostatní děti, které se chtějí učit těmi obory, které jsou podmínkou při nástupu do projektu. Snad vydrží věčně a bude pomáhat dětem. Děkuji p. Zábránskému, který mi dal možnost se účastnit v tomto projektu.

  Josef, DD Kašperské Hory

 

Poděkování

Vážený pane Ing. Zábranský, ostatní přátelé,
dovolte mi vyslovit Vám poděkování za naše děti, které dostaly šanci zapojit se do Vašeho projektu „Schody do života“, poskytující pomoc a provázení životem dětem odcházejícím z dětského domova.
O letošním prázdninách jsme byli vděčni za to, že mohli naši dospívající chlapci pracovat v rámci brigády ve Vaší provozovně v Plzni. Byla to pro ně první velká pracovní zkušenost a zároveň možnost vydělat si peníze vlastníma rukama. Takové peníze si v ruce déle převalují, než se rozhodnou, co za ně koupit. Mám pocit, že od té doby se jim zdá vše dražší. Přepočítávají, kolik hodin museli pracovat, aby si vytouženou věc mohli koupit.
Od září letošního roku se pod Vaše křídla schová Radek, který v červnu úspěšně absolvoval učební obor kuchařské práce v SOU Oselce, pracoviště Blovice.
Radek bude bydlet již samostatně v našem novém cvičném bytě v Blovicích a rozhodl se dále studovat. Byl přijat na SOU stavební v Plzni. Celý srpen pracoval u Vás v Plzni a už se nemůže dočkat první výplaty. Moc se těší na další spolupráci s Vámi. Je vzorem pro ostatní děti, protože nám v poslední době dělá velkou radost. Je to sportovec tělem i duší a věříme, že to vše s naší a vaší podporou zvládne.
O projekt „Schody do života“ začínají projevovat zájem i další chlapci.
Věřím, že se brzy uvidíme a vše si probereme osobně.

  Mgr. Věra Nováková, ředitelka DD Nepomuk

 

Poděkování

Vážený pane Zábranský,
rádi bychom Vám touto cestou velmi poděkovali jménem všech pracovníků dětského domova za dosavadní spolupráci v rámci projektu Schody do života. Zapojení do projektu znamenalo pro náš domov výraznou pomoc v oblasti motivace Lukáše ke studiu, a také v oblasti jeho uplatnění na trhu práce po opuštění dětského domova.
Lukáš byl jediným učněm, který byl z našeho domova do projektu zapojen. Do projektu vstoupil ....

  Mgr. Lenka Kompánková, DD Planá

Poděkování

Dětský domov Kašperské Hory