Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Napsali nám

Poděkování

Dobrý den,
Ještě jednou děkujeme za možnost účasti na akci (Top Filantrop).
Lukášovi přišel do domova balík od firmy IKO s. r. o. z Prahy (montérky, šála, pracovní rukavice, kladívko...). Samozřejmě na jejich adresu zašleme poděkování. Lukáš měl radost, děkuje a i my Vám děkujeme za to, že Vaší zásluhou dostal tento pěkný balíček.

  L. Kompánková, DD Planá

 

Reakce Honzy na školení v Rakousku

Dobrý den,
Tímto emailem bych vám chtěl poděkovat za pěkné školení s pokrývači v Rakousku. Bylo to velmi záživné, mnoho jsem se tam přiučil. Lidé tam byli velmi vstřícní a ochotní. Když bych měl možnost, rád se podobné akce znovu zúčastním.

  Jan, DD Kašperské Hory 

Reakce na stáž v Rakousku

Dobrý den,
náš Honza byl moc spokojený. Ještě jednou za Honzu moc děkuji, podle mého názoru to byla velmi dobrá a pro Jendu jistě motivující akce.

  S pozdravem Klásková

 

Reakce na brigádu Lukáše

Dobrý den,
rádi bychom Vám touto cestou poděkovali za možnost Lukášovy brigády ve Vaší firmě. Zkusil si, jaké je to vydělat si peníze vlastníma rukama, což je pro šestnáctiletého chlapce jistě cenná zkušenost. Lukáš si pro letošní školní rok dal poměrně vysoký cíl – chtěl by mít hezké vysvědčení. Jistě je to i Vaše zásluha, že je takto motivován k další přípravě na své budoucí povolání. Děkujeme.

  S pozdravem L. Kompánková

 

Pozdrav ze zájezdu z Anglie, který nás velmi potěšil.