Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Napsali nám

Poděkování

Projekt, ve kterém jsem mohl být, byl pro mě velice naučnou věcí, která se jen tak nenaskytne. Poznal jsem mnoho nových a skvělých lidí. Díky tomu jsem se podíval i do zahraničí, kam bych se jinak nepodíval. Chci poděkovat PRVNÍ CHODSKÉ a všem okolo. Ještě jednou děkuju.

  Lukáš, DD Planá

 

A jaké jsou reakce na stáž v Rakousku ?

Vážená slečno Hálová,
děkuji za Váš zájem o Lukáše. Z Rakouska se vrátil nadšený, moc se jim líbilo. Neúnavně vypráví o všech novinkách ve stavebnictví, všechno viděl a vše zná. A to je dobře. Jen my už jsme z těch střešních vyprávěnek trochu unavené. Netrvalo dlouho a zdá se, že už "kope za Váš tým". Máme z něj radost a Vám všem ještě jednou děkujeme.

  S pozdravem V. Nováková

 

Poděkování

Tímto mailem bych Vám chtěl poděkovat za to, že jsem mohl být účastníkem kurzu klempířů v Rakousku. Díky Vám jsem se seznámil s mnoha skvělými lidmi a naučil jsem se něco z klempířiny. Mně osobně se v Rakousku líbilo a takový kurz bych si chtěl zopakovat znova. Děkuji za vše a přeji pěkný den.

  S pozdravem Lukáš, DD Planá