Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

O projektu

Nadační fond Schody do života

Po několika úspěšných letech s naším projektem Schody do života jsme se rozhodli postoupit o schod výše a založit nadační fond. Podařilo se nám zdolat všechny právní úkony a dne 28.7.2012 došlo k zapsání Nadačního fondu Schody do života do rejstříku.

Schody do života

Projekt schody do života vznikl pro podporu dětí z dětských domovů. Je určen chlapcům devátých tříd, kteří by měli zájem se vyučit v oboru tesař, pokrývač či klempíř ve středním odborném učilišti stavebním pod patronátem firmy PRVNÍ CHODSKÁ. Cílem projektu je usnadnit chlapcům vstup do života tím, že jim poskytneme zázemí a podmínky pro to, aby se mohli v klidu vyučit řemeslu a osamostatnit se a zapojit se do pracovního procesu mezi naše „prověřené“ pracovní kolektivy. Ty se budou v rámci možností podílet i na vyplnění volného času chlapců zapojením svých mimopracovních aktivit. Studentům nabízíme dlouhodobou stabilní spolupráci a rozvíjení projektu. Od chlapců očekáváme svědomitý přístup a pilné plnění povinností vyplývajících ze studia. Dále očekáváme podporu ze strany dětských Domovů a aktivní spolupráci ze strany středních odborných učilišť.