Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Novinky

11. února 2019

Kluci zapojení v projektu i ti, kteří projekt úspěšně opustili se zúčastní tradičního fotbalového utkání PRVNÍ CHODSKÁ FOTBAL CUP, který se koná 16. 2. 2019 v Plzni. 

5. února 2019

Po několika letech se nám ozval první z učňů Lukáš, který dříve pracoval u našeho zákazníka Pavla Kuchty jako pokrývač. Ten mu kdysi pomohl zajistit i byt. Lukáš se však tenkrát, po více jak 18 měsících rozhodl, že půjde vlastní cestou. Nyní nám sdělil, že nám moc děkuje za podporu, kterou jsme mu kdysi věnovali a to především za to, že jsme mu prostřednictvím projektu uhradili řidičský průkaz. Lukáš se rozhodl, že si řidičské oprávnění rozšíří a nyní jezdí kamionem. Je moc spokojený a moc si váží toho, že jsme mu věnovali náš čas. A my jsme také moc rádi, protože tohle je pro nás ta největší odměna za naši práci!

11. 1. 2019

Vloženy fotografie z večírku PRVNÍ CHODSKÉ.

3. 1. 2019

Stále sháníme pronájem bytu v Praze pro Patrika Váňu.

21. 12. 2018

Chlacpi zapojení v projektu, i ti, kteří projekt a studium úspěšně zakončili, jsou pozváni na večírek PRVNÍ CHODSKÉ dne 4. 1. 2019. Brzy si budete moci prohlédnout fotografie. 

17. prosince 2018

Vloženy fotografie z besídek v Dětských domovech. 

21. listopadu 2018

Zaměstnanci PRVNÍ CHODSKÉ se zúčastní besídek v partnerských Dětských domovech - konkrétně v Plané, v Kašperských Horách a v Nepomuku. 

1. října 2018

Dne 27. 9. 2018 proběhl golfový turnaj PRVNÍ CHODSKÁ & LINDE Golf Cup, na kterém byla uspořádána i charitativní soutěž pro Nadační fond Schody do života. V letošním roce se tato soutěž uspořádala pro konkrétní dva kluky Járu a Patrika, kteří se na golfový turnaj přijeli podívat. Účastníci golfového turnaje přispěli neuvěřitelnou částkou ve výši 35.300,- Kč a tak každý z kluků obdrželi šek na částku ve výši 17.650,- Kč. Járovi se zaslala celá částka na účet stavebního spoření a Patrikovi větší část financí na jeho stavební spoření a druhá část na jeho běžný účet pro školní potřeby. Děkujeme! 

5. září 2018

Patrik z DD Nepomuk úspěšně zvládnul maturitní zkoušky a byl přijat na Českou zemědělskou univerzitu, fakultu Lesnictví a fakultu Dřevařskou, obor Dřevařství. S Patrikem řešíme jeho bytovou situaci v Praze. 

29. srpna 2018

Z projektu odešel Štefan z DD Kašperské Hory. Ukončil studium na Střední škole v Českých Budějovicích a zároveň i svůj pobyt v Dětském domově. 

10. července 2018

Vloženy fotografie z firemního víkendu zaměstnanců PRVNÍ CHODSKÉ, kterého se zúčastnili i kluci z projektu.

28. června 2018

Na Nadační fond Schody do života byla připsána finanční částka ve výši 9.581,- Kč za sběr papíru a kovového odpadu, který se shromáždil na pobočkách PRVNÍ CHODSKÉ.

18. června 2018

Jára z DD Lipová u Šluknova úspěšně složil závěrečné zkoušky a je vyučený tesařem. Do projektu Nadační fond Schody do života byl zapojený v roce 2015, kdy nastoupil do prvního ročníku na SOU Kolín. Jára se během učení seznámil se zaměstnanci PRVNÍ CHODSKÉ, ať už na jejich firemních akcích nebo během své brigády na středisku Tesario v Trhanově. Zde strávil celý měsíc a jak sám řekl, byla to pro něj velká zkušenost. Po práci mu volný čas vyplnily tréninky fotbalového týmu Klenčí, na které jezdil společně s jednatelem firmy PRVNÍ CHODSKÁ.

Dne 2.7.2018 nastoupil do svého prvního zaměstnání a moc mu všichni fandíme!

11. června 2018

PRVNÍ CHODSKÁ pořádala firemní víkend v termínu od 8. - 10. 6. 2018 pro své zaměstnance. Tentokrát se všichni sešli v okolí Strážnicka na Moravě. Firemního víkendu se zúčastnil i Tomáš a Štefan z DD Kašperské Hory. 

15. března 2018

Dva kluky z projektu čekají závěrečné a maturitní zkoušky. Držíme jim palce! 

26. únor 2018

V sobotu 24. února 2018 proběhl již 13. ročník PRVNÍ CHODSKÁ FOTBAL CUP. V letošním roce se povedlo dětem z dětských domovů sestavit svůj vlastní tým, který byl pro některá mužstva silným konkurentem. V týmu byl Patrik z DD Nepomuk, Štefan s Tomášem a další děti a strejdové z DD Kašperské Hory a Pepa, který byl zapojený v projektu Schody do života. Vyhrát se "Kašperákům" nepovedlo, ale skončili na krásném šestém místě z celkových 10 týmů. Po celou dobu turnaje nechyběla zdravá soutěživost, enerige a nadšení. No, koukněte sami do Fotogalerie. :-) 

19. února 2018

Na naši pobočce v Kunovicích pracuje Honza z Dětského domova Uherský Ostroh, který má v současné době jarní prázdniny. S Honzou jsme se také domluvili, že v práci bude pokračovat jednou týdně po škole.

8. února 2018

Dne 24. 2. 2018 proběhne PRVNÍ CHODSKÁ Fotbal Cup. Svůj vlastní tým si postaví i kluci z dětských domovů. 

5. února 2018

V letošním školním roce bude zakončovat studijní obor tesař Jarda z DD Lipová u Šluknova. Maturitou letost ukončí studium Patrik z DD Nepomuk. Oběma držíme palce, aby zkoušky zvládli!  

15. ledna 2018

Na Nadační fond Schody do života byla zaslána částka ve výši 6.750,- Kč od zakladatele nadačního fondu. Tato částka představuje finanční výtěžek za dárcovství krve zaměstnanců PRVNÍ CHODSKÁ s. r. o. 

11. ledna 2018

Za rok 2017 se na Nadační fond Schody do života připsala částka ve výši 1.430,- Kč. Jde o částku, která byla na účet zaslána za odvoz nastřádaného papíru (kartonu, novin, letáků) zaměstnanci PRVNÍ CHODSKÉ. Sběr papíru pokračuje i v roce 2018.

8. ledna 2018

Dne 5. ledna 2018 proběhl Večírek zaměstnanců PRVNÍ CHODSKÉ na téma "Z pohádky do pohádky". Stejně tak jako předchozí roky se jej zúčastnili i osmnáctiletí chlapci zapojení v projektu. 

21. prosinec 2017

Firma Stella Metalli s. r. o. poskytla na konci roku 2017 Nadačnímu fondu Schody do života částku ve výši 20.000,- Kč. Tato společnost poskytla od roku 2008 již 100.000,- Kč. Velice děkujeme! 

14. listopadu 2017

Koncem listopadu a začátkem prosince proběhnou Vánoční besídky v Dětských domovech Nepomuk, Čtyřlístek Planá a Kašperské Hory. Těchto besídek se zúčastní i zaměstnanci PRVNÍ CHODSKÉ. 

2. října 2017

Nadační fond Schody do života byl zařazen do soutěže o nejlepší dobročinný projekt firem působících v České republice - cenu "Gesto desetiletí" . Za pomoci projektu je chlapcům z dětských domovů poskytnuto zázemí pro vyučení v oborech pokrývač, tesař nebo klempíř; pomáhá jim po vyučení s uplatněním na trhu práce a řeší s nimi otázku bydlení po opuštění dětského domova. Pokud se vám projekt líbí, budeme rádi za váš hlas na níže uvedené adrese. Děkujeme

http://zpravy.e15.cz/byznys/podniky-a-trhy/gesto-desetileti-deset-projektu-ktere-zmenily-cesko-1337934

15. září 2017

Ve čtvrtek 14.9. proběhl golfový turnaj Golf Cup 2017, který již tradičně pořádá PRVNÍ CHODSKÁ a LINDE MH. I přes nepřízeň počasí se hráči snažili ze sebe vydat to nejlepší a hru si užít. Odpoledne proběhlo vyhlašování vítězů a hráči si po náročném dni pochutnali na připraveném pohoštění ve formě rautu. V rámci turnaje se i letos přispívalo na Nadační fond Schody do života, který pomáhá dětem z dětských domovů. Vybralo se krásných 19 500 Kč, děkujeme!

18. srpna 2017

Na Nadační fond Schody do života byla od začátku roku 2017 zaslána částka ve výši 875,- Kč za sběr papíru, který se běžně shromažďuje na pobočkách PRVNÍ CHODSKÉ. Celkem jsme do sběru odevzdali 375 kg papíru a 14 kg hliníku. Děkujeme všem, kteří Nadační fond Schody do života tímto podporují!

1. srpna 2017

Na účet Nadačního fondu Schody do života byla zaslána částka ve výši 167.286,-Kč od svého zakladatele společnosti PRVNÍ CHODSKÁ s. r. o. Tato částka představuje uvolněné 1 % z vytvořeného zisku společnosti. 

3. července 2017

Na pobočku PRVNÍ CHODSKÉ do Písku nastoupí na brigádu na celý měsíc srpen Karel z DD Písek. Karel byl u nás na brigádě už loňský rok. 

14. června 2017

Dne 9. – 11. 6. 2017 proběhl firemní víkend zaměstnanců PRVNÍ CHODSKÉ, kterého se zúčastnili i dva chlapci zapojení v projektu Nadační fond Schody do života. První večer jsme zahájili grilováním a různými soutěžemi a druhý den někteří z nás sjížděli Otavu, někteří navštívili hrad Kašperk a někteří hlídali základní tábor v Anníně a navštívili nedaleký Mouřenec.

 V sobotu večer se opět grilovalo a navštívily nás děti z Dětského domova Kašperské Hory. I pro ně jsme měli připravené soutěže, jako skákání v pytli nebo malování. Všichni jsme si společný víkend moc užili.