Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Napsali nám

Poděkování

Vážený pane Zábranský,
děkuji Vám jménem DD Nepomuk za příspěvek 10 000 Kč, který jste nám věnovali. Peníze jsme použili na zajištění přehlídky dětských domovů Plzeňského a Karlovarského kraje, " Nejmilejší koncert". Opět jste vyslyšeli naše volání SOS a i díky Vám jsme mohli zrealizovat tuto velkou soutěž, která se snad vydařila.
Moc si vážíme toho, že Vás máme vždy po ruce, když je nám zle. Ještě jednou velký dík nejen za naše děti, ale i za dalších 230 soutěžících, kteří se této akce zúčastnili.

  S pozdravem V. Nováková

 

Pozdrav z Kašperek

Dětský domov Kašperské Hory

PF 2010

Dětský domov Kašperské Hory

Poděkování

Dobrý den,
děkuji za věci, které jste poslali.

  Pepa, DD Kašperské Hory

 

Poděkování

Vážení přátelé,
dovolte mi poblahopřát k Vašemu ocenění v Praze. Moc nás mrzí, že jsme u toho nemohli být osobně z důvodu Lukášovy nemoci. Je to pro nás a naše děti radostná zpráva, že se můžeme na tak prospěšném projektu podílet. Lukáš si to začal již také uvědomovat a snaží se napravit vše, co dříve zanedbal. Je to motivací i pro další děti, které se v příštím roce budou rozhodovat, jaký učební obor si vyberou. Já mám v tomto JASNO. Udělám vše pro to, aby se rozhodli co nejlépe.
Těšíme se na Vaši návštěvu v pátek 18. prosince.

  S pozdravem V. Nováková